جشن طوبی


۰۵ خرداد ۱۴۰۰ / ۰۸:۰۰:۱۷
۱۱۴۵


جشن طوبی در دبستان به صورت فرآیندی از ابتدای سال تحصیلی آغاز شده ودر مراحل مختلف تا پایان سال ادامه خواهد داشت

ابتدای سال تحصیلی 400-99 وقتی در حال برنامه ریزی برای جشن عبادت پایه سوم بودیم،به این نتیجه رسیدیم که امسال به خاطر شرایط مجازی پیش آمده مراحل جشن عبادت را در مدل های مختلف برای کلاس سومی ها اجرا کنیم.

- حضور دانش آموزان در گروههای کوچک با تعداد کم در مدرسه برای گرفتن عکس تکی و تقدیم هدیه ای که مدرسه تهیه کرده بود به آنها همزمان با میلاد خانم حضرت زینب(س)

- از آنجاییکه به خاطر شرایط بیماری کرونا همه پدران و مادران به حضور فرزندانشان در فضای مدرسه رضایت نداشتند ما از دانش آموزان داوطلب برای تهیه کلیپ سرود جشن عبادت دعوت کردیم تا چند ساعتی را در مدرسه حضور پیدا کنند.

- برگزاری جشن عبادت مجازی در 3 روز متوالی و هر روز برای یک کلاس

- حضور پایه سومی ها در مدرسه برای شرکت در نماز جماعت دسته جمعی و اجرای سرود جشن عبادت همزمان با میلاد خانم حضرت زهرا(س)

- تقدیم عکس تکی بچه ها و همچنین هدیه ای که از طرف مدرسه برای روزه اولی ها تهیه شده بود به آنها در شب میلاد امام حسن مجتبی (ع)

- دورهمی مجازی پایه سوم در یکی از روزهای پایانی ماه مبارک رمضان و ایجاد یک فضای شاد و دوستانه برای آنها

**برای جشن عبادت مجازی دخترانمان طبق رسم هرساله دبستان برنامه های متنوعی از جمله نمایش،سرود،دکلمه،مسابقه و....در نظر گرفته شد.که در فضای کلاس آنلاین با بچه ها تمرین کردیم و دخترانمان پس از اجرا فیلمهای خود را برایمان ارسال کردند و پس از تدوینی زیبا در روز جشن مجازی به نمایش گذاشته شد.

- نمایش های سنبل 1: راز گل سرخ  و  پیامبر(ص)

- نمایش های سنبل2: دانه و کشاورز  و  سوره ضحی

- نمایش های سنبل 3: شیرین تر از عسل  و  خاطره جشن عبادت

هم اکنون که به پایان سال نحصیلی رسیدیم بسیار خوشحالیم که برای امسال کلاس سومی هایمان توانستیم برنامه های بسیار شاد و متنوع داشته باشیم.

برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.