راهنمای ثبت نام مالی مقاطع

سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲


۲۴ فروردین ۱۴۰۱ / ۱۱:۰۱:۵۰
۴۳۱۰

اطلاعیه واحد امور مالی موسسه فرهنگی آموزشی تزکیه

بسمه تعالی

جهت رفاه و آسایش اولیاء محترم ، روند پرداخت شهریه سال تحصیلی 1402-1401  به صورت آنلاین و غیرحضوری صورت می گیرد ،  فقط زمان تحویل چک ها و دریافت قرارداد شهریه با تعیین زمان توسط اولیاء از مجموع زمان های پیشنهادی ، حضوری و در همان روز صورت می گیرد.

لطفا در نظر داشته باشید:

1-در ثبت نام مالی ، تمامی شرایط قابل پرداخت برای تسهیل امور اولیاء محترم درنظر گرفته شده است ، لذا در چهارچوب تعریف شده ، مراحل پرداخت را انجام دهید .

2- لطفا در زمان ثبت نام و پیش از حضور در واحد امور مالی ، شماره صیادی چک های صادر شده را در سامانه صیاد بانک مرکزی  ثبت نمایید و پس از تاییدیه واحد امور مالی قرارداد شهریه دریافت نمایید . 

3- به استناد مصوبه 337 جلسه مورخ 79/11/26  شورای نظارت مرکزی اطلاع از موارد ذیل جهت تسویه مالی و دریافت پرونده تحصیلی الزامی است . چنانچه دانش آموز از شروع سال تحصیلی در واحد آموزشی منصرف شود معادل 5% شهریه ، قبل از امتحانات نوبت اول 50% شهریه و پس از امتحانات نوبت دوم 100% شهریه را باید پرداخت نماید و مبلغی قابل عودت نمی باشد.

 

 فرآیند ثبت نام مالی دانش آموزان سال تحصیلی 1402-1401

  1. پرداخت مبلغ پیش پرداخت تعیین شده (بطورکامل ) از طریق اینترنت بانک ، دستگاه ATM ، فیش بانکی و یا اپلیکیشن های موجود و تهیه قبض و یا رسید
  2. تعیین روش پرداخت اقساط از مجموع روش های تعیین و ارائه شده
  3. وارد کردن اطلاعات هر یک از چک ها
  4.  بارگذاری تصویر رسید پرداخت (دقت نمایید که واضح و خوانا باشد ) و تصویر (پشت و رو) چک ها
  5. تعیین زمان برای تحویل اسناد (چک ها ) به واحد مالی

       در نظر داشته باشید شماره صیادی چک های صادر شده بایستی در سامانه صیاد بانک مرکزی ثبت و به تایید واحد امور مالی موسسه برسد .

       جهت ثبت چک های صیادی در سامانه بانک مرکزی ، شماره ثبت موسسه تزکیه به شماره 10320277191 می باشد .

 

با توجه به انجام این فرآیند و رصد واحد مالی به صورت آنلاین ، در صورت بروز مشکل درهریک از مراحل پیش پرداخت و یا ثبت چک ها ،پیش از مراجعه جهت تحویل چک ها با شما تماس گرفته خواهد شد . در صورت بروز مشکل و جهت پاسخگویی فنی با آیدی M_Khansari در پیامرسان بله در ارتباط باشید .لازم بذکراست می توانید تصاویر اسناد پرداختی و چک ها را به همراه  نام و  نام خانوادگی دانش آموز  و  پایه تحصیلی ، به شماره 09914235223 در پیامرسان  واتس اپ ارسال نمایید .

(راه ارتباطی مزبور صرفا جهت دریافت تصاویر است و امکان پاسخگویی تلفنی و متنی وجود ندارد)

پس از ورود در قسمت ارسال نظر ، می توانید سوالات و یا دیدگاه های خود را مطرح نمایید.

 

سوالات متداول :


پیش از اقدام جهت انجام امور مالی و یا طرح سوال ، سوالات و پاسخ های  این قسمت را به دقت مطالعه نمایید :


1. آیا شهریه فرزندم ، شامل تخفیف می شود؟


 با توجه به محدود بودن بودجه تخفیفات موسسه و همچنین محدودیتهای مالی در این خصوص ، آیین نامه تخفیفات فقط شامل گروههای ذیل می باشد :

الف ) والدینی که در سال تحصیلی 1402-1401 همزمان 2 فرزند یا بیشتر در تزکیه ثبت نام نمایند .  ب ) چنانچه مادر دانش آموز از فارغ التحصیلان سنوات گذشته موسسه تزکیه بوده باشد .


2. آیا امکان تغییر زمان تحویل چک ها وجود دارد؟


لطفا پس از بررسی و هماهنگی های لازم،  زمان رزرو ملاقات مالی جهت تحویل چک ها و دریافت قرارداد شهریه را از مجموع روز و ساعات پیشنهادی و باقی مانده ، تعیین نمایید و در زمان مقرر تشریف بیاوردید .


3. برای ثبت چک ها با مشکل مواجه شدم لطفا راهنمایی نمایید .


لطفا فیلم راهنمای آموزشی را به دقت مشاهده نمایید 

  • از مجموع انواع موجود جهت صدور چک ، یک نوع را انتخاب نمایید 
  •  بر اساس تاریخ های تعیین شده نسبت به صدور چک اقدام نمایید 
  • در ردیف هر چک ، نام بانک ، شماره چک ، شماره۱۶ رقمی صیادی (چنانچه چک ها قدیمی می باشند 16 رقم دلخواه در این قسمت وارد نمایید) و نام و کد شعبه و شماره حساب را به دقت وارد نمایید . 
  • تصاویر (پشت و رو) چک ها را  بارگذاری نمایید.

 

جهت انجام فرآیند ثبت نام مالی ، اینجا  کلیک نمایید.


چندرسانه‌ای :

راهنمای ثبت نام مالی

برچسب های این رسانه :
دانش آموزانبرای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.